Дата
|
2-4 клас
|
5-8 клас
|
06.01
|
Дзень грамадзянскага, патрыятычнага і духоўна-маральнага выхавання
|
Квэст-гульня “Беларусь мая сінявокая”
Малаш Л.М.
|
Інтэрактыўная гульня “Есць месцы на карце Беларусі, дзе я мару пабываць!”
Скіпар Т.Б.
|
13.01
|
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця. Дзень здароўя
|
Конкурсная праграма “Прыемнага апетыту”
Бутурава Т.М.
|
Турнір па піянерболу
Еўсявіцкі Ч.І.
|
20.01
|
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
|
Прафарыентацыйная гульня “Погляд у будучыню”
Падабед Л.У.
|
Вусны часопіс “Цікавыя прафессіі вакол нас”
Кабяк С.С.
|
27.01
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
|
Квэст-гульня “Наша класная сям’я”
Малаш Л.М.
|
Гадзіна зносін “Формула вырашэння канфліктаў”
Ладонская Т.І.
|
03.02
|
Дзень грамадзянскага, патрыятычнага і духоўна-маральнага выхавання
|
Гульня-віктарына “Падарожжа па Беларусі”
Бутурава Т.М.
|
Віктарына “Падарожжа па родным краі“
Скіпар Т.Б.
|
10.02
|
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
|
Рухомыя гульні “Мы любім спорт!”
Падабед Л.У.
|
Турнір па спартыўным гульням
Еўсявіцкі Ч.І.
|
17.02
|
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
|
Творчая прэзентацыя “Парад сучасных прафесій”
Малаш Л.М.
|
Круглы стол “Клуб прафесійных знаёмстваў”
Кабяк С.С.
|
24.02
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
|
Вандроўка ў часе “Цікавыя моманты з дзяцінства нашых бацькоў” Бутурава Т.М.
|
Стоп-кадр “Працоўны радавод маёй сям’і”
Ладонская Т.І.
|
02.03
|
Дзень грамадзянскага, патрыятычнага і духоўна-маральнага выхавання
|
Гульня-вандраванне “Беларуская казка запрашае ў госці“
Падабед Л.У.
|
Круглы стол “Дабрыня вакол нас”
Скіпар Т.Б.
|
09.03
|
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
|
Спартыўны квэст “Дзяўчынкі на старце!”
Малаш Л.М.
|
Спартыўнае свята “А ну, дзяўчынкі!”
Еўсявіцкі Ч.І.
|
16.03
|
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
|
Конкурс-спаборніцтва “Песні розных прафесій”
Бутурава Т.М.
|
Падарожжа ў свет прафесій “Прафесіі сучаснага свету”
Кабяк С.С.
|
23.03
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
|
Спартыўнае сямейнае свята «Калі мы адзіны – мы непераможны»
Падабед Л.У.
|
Займальная гадзіна “Калі ёсць сям’я – значыць шчаслівы я”
Ладонская Т.І.
|
30.03
|
Дзень дзіцячай і юнацкай кнігі
|
Гульня-віктарына “У краіне вясёлых чалавечкаў”
Булыга К.М.
|
Гульня-падарожжа “Па старонках Чырвонай кнігі”
Пяськоўская А.Л.
|
06.04
|
Дзень грамадзянскага, патрыятычнага і духоўна-маральнага выхавання
|
Пазнавальнаяпраграма “Дарогайдабрыні”
Малаш Л.М.
|
Гульня – віктарына “Старонка мая дарагая”
Скіпар Т.Б.
|
13.04
|
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
|
Спартыўныя эстафеты “Школа чэмпіёнаў”
Бутурава Т.М.
|
Спартыўнае свята “На старце радасных перамог!” (лёгкаатлетычная эстафета)
Еўсявіцкі Ч.І.
|
20.04
|
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
|
Брэй-рынг “Калейдаскоп прафесій”
Падабед Л.У.
|
Пазнаваўчая сустрэча “Новы час – новыя прафессіі”
Кабяк С.С.
|
27.04
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
|
Гульнёвая праграма “Мая сям’я – маё багацце”
Малаш Л.М.
|
Вусны часопіс “Журналы майго дзяцінства і дзяцінства маіх бацькоў”
Ладонская Т.І.
|
04.05
|
Дзень грамадзянскага, патрыятычнага і духоўна-маральнага выхавання
|
Урок памяці “Дзеці вайны”
Бутурава Т.М.
|
Завочнае падарожжа “Гарады-героі”
Дзерман В.У.
|
11.05
|
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
|
Спартыўнае свята “Алімпійскія надзеі!”
Булыга К.М.
|
Спартыўнае свята па лёгкай атлетыцы “Шкаліада”
Еўсявіцкі Ч.І.
|
18.05
|
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
|
Квэст-гульня “Прафесіі вакол мяне”
Малаш Л.М.
|
Тэматычны час “Іхімёнаміназванывуліцы”
Скіпар Т.Б.
|
25.05
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
|
Свята “Развітанне з пачатковай школай”
Падабед Л.У.
|
Конкурсная праграма “Я – будучы сем’янін”
Кабяк С.С.
|