Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

План выхаваўчых мерапрыемстваў шостага школьнага дня

План

 выхаваўчых мерапрыемстваў шостага школьнага дня

на  другое паўгоддзе 2020/2021 навучальнага году 

Дата

2-4 классы

5-9 классы

09.01

Субота здароўя і спорту

Гульні на свежым паветры “Снежныя забавы”

Прушынская А.А.

Эстафета “Лыжныя гонкі”

Еўсявіцкі Ч.І.

16.01

Піянерская субота

Гульня-падарожжа “Будзь гатоў!”

Малаш Л.М.

Гульня-падарожжа “Скарбніца піянерскіх ведаў”

Тукай Я.С.

23.01

Краязнаўчая субота

Гульня “Любі і ведай свой родны край”

Бутурава Т.М.

Урок краязнаўства “Беларусь мая сінявокая”

Лапо В.М.

30.01

Гульнёвая субота

Марафон акцябрацкіх гульняў “Гуляем разам з сябрамі”

Тукай Я.С.

Гульня-квэст “Правілы дарожнага руху”

Первянёнак В.В.

06.02

Святочная субота

Квэст-гульня “Кола Феміды”

Званцова І.А.

Вечар сустрэчы з выпуснікамі

Дрык Т.Я., Тукай Я.С.

13.02

Дзень здароўя і спорту

Спартландыя “Фізкульт – УРА!”

Прушынская А.А.

Спаборніцтвы па мнагарор’ю “Абаронца Айчыны”

Еўсявіцкі Ч.І.

20.02

Святочная субота

Гульня-конкурс “А ну, хлопчыкі”

Кандратчык М.К.

Вечар прысвечаны Абаронцам Айчыны

Скіпар Т.Б.

27.02

Патрыятычная субота

Гульня віктарына “Скарбніца ведаў”

Малаш Л.М.

Відэанарыс “Мая прыгожая Беларусь”

Лапо В.М.

06.03

Субота для дзяўчынак

Конкурсная праграма “Нашы дзяўчаты самыя лепшыя”

Тукай Я.С.

Гульнёвая праграма “8 Сакавіка – дзень вясновы, дзень радасці і прыгажосці”

Первянёнак В.В.

13.03

Дзень здароўя і спорту

Спартыўна-гульнёвая праграма “Ад гульні да вяршыні Алімпа!”

Прушынская А.А.

Спаборніцтва па піянерболу “Мяч над сеткай”

Еўсявіцкі Ч.І.

20.03

Прафарыентацыйная субота

Падарожжа ў прафесію “Свет сучасных прафесій”

Бутурава Т.М.

Свая гульня “Калейдаскоп прафесій”

Скіпар Т.Б.

27.03

Прававая субота

Круглы стол “Я паважаю тваё права”

Кандратчык М.К.

Віктарына “Закон ад А да Я”

Званцова І.А.

03.04

Піянерская субота

Збор піянерскай дружыны “Акцябраты і піянеры гуляем разам!

Тукай Я.С.

10.04

Дзень здароўя і спорту

Спартландыя “Выбірай спорт, выбірай здароўе”

Прушынская А.А.

Спартыўна масавае мерапрыемства “Шматбор’е здароўе”

Еўсявіцкі Ч.І.

17.04

Субота здаровага ладу жыцця

Віктарына “Усй пра спорт”

Малаш Л.М.

Круглы стол “Я выбіраю здароўе”

Первянёнак В.В.

24.04

Экалагічная субота

Гульня-падарожжа “Запаведнымі сцяжынкамі”

Бутурава Т.М.

Экалагічная гульня “Знатакі прыроды”

Пяськоўская А.Л.

08.05

Піянерская субота

Урачыстае мерапрыемства да Дня Перамогі. Прыём у піянеры вучняў 4 класа

Дрык Т.Я., Тукай Я.С., Бутурава Т.М.

15.05

Інтэлектуальная субота

Гульня-віктарына “Што? Дзе? Калі?”

Кандратчык М.К.

Інтэлектуальная лато “Кола ведаў”

Скіпар Т.Б.

22.05

Краязнаўчая субота

Прэзентацыя “Вандроўка па родных сцяжынках”

Малаш Л.М.

Віртуальнае падарожжа “Турыстычнымі сцежкамі па радзіме маёй”

Лапо В.М.

29.05

Субота здаровага ладу жыцця

Спартыўнае свята “Самы лепшы ў спорце”

Прушынская А.А.

Спартыўнае свята, прысвечанае заканчэнню навучальнага году

Еўсявіцкі Ч.І.